מקיקס (רונן) עמר – בוגר מסלול הנדסאים

יוצר קולנוע דוקומנטרי, ביים סרטים תיעודיים ותכניות טלוויזיה.

בין עבודותיו: 

בימוי דוקו: המערכת עם מיקי חיימוביץ, בימוי שני סרטים (50 דק’ כל אחד) של דוקו תחקירי, בימוי משותף עם גל גבאי נפילה חופשית, על מצב העסקים העצמאיים בישראל, לא בלי בייתי, על שוק המשכנתאות בישראל.

הפקה: ארצה הפקות, בעבור רשת ערוץ 2, שני סרטים באורך 50 דקות כל אחד, בימוי הסרט בלי פחד,  באורך 80 דק’ – סיפור המסע הכושל של מפלגת ‘ארץ חדשה’ בראשות אלדד יניב ורני בלייר לכנסת ה-19.

הפקה: ‘מגרב פילמס’, בעבור ערוץ yes דוקו –  הסיפור עם צופית גרנט. בימוי 2 סרטי דוקו תחקירי (50 דק’ כל אחד) בהנחיית צופית גרנט: מה כואב לילד שלך? על ילדים שעוברים התעללות בבתי הספר בישראל וילד שלי מוצלח, על הנזקים שנגרמים כשהורים דוחפים את הילדים להישגים והצלחה.

הפקה: טו-שוט הפקות, בעבור רשת ערוץ 2, דוקו תחקירי מבחן באהבה, תיעוד של מחקר שמנבא את הצלחת הזוגיות דרך ניתוח של ויכוח בין בני הזוג.

הפקה: קסטינה הפקות, בעבור קשת ערוץ 2, שני סרטים של 50 דק’ כל אחד.

הפקה: טו שוט הפקות, בעבור רשת ערוץ 2, סדרת התחקירים הפרעות קשב – מדינה באבחון, תחקיר מקיף על עולם הפרעות הקשב בהנחיית בהנחיית דנה וייס – 3 פרקים, 50 דק’ כל אחד.

הפקה: באזז טלוויזיה, בעבור חינוכית 23, דוקו תחקירי, פרקים בסדרת התחקירים ואקום בהנחיית גל גבאי, 24 דק’ כל אחד: כמו שמן למיםנאנסות סדרתיות. דוקומנטרי – בחירות, אורך: 60 דק’.

הפקה: עצמאית, בעבור yes דוקו. דוקומנטרי – פיצה משפחתית. הסרט הזוכה בפסטיבל דוק אביב 2003, אורך: 52 דק’.

הפקה: עצמאית, בעבור yes דוקו. תסריט ובימוי משותף: מופע מוסיקלי– ציפור מכנית, אורך: 60 דק’. הפקה: המכללה האקדמית ספיר. דוקומנטרי ילדות שנייה, אורך: 17 דק’.

הפקה: מקיקס הפקות והמכללה האקדמית ספיר. עלילתי – מלכי-ישראל, אורך: 19 דק’.

בימוי: ריאליטי פיילוט לסדרת ריאליטי תשאלי את גרושתי, אורך: 50 דק’. מפגש של שלושה ימים שבו הגרושה והאישה החדשה של הגרוש מנסות לגשר על המחלוקות. הפקה: באזז טלוויזיה ואבי ארמוזה.

בימוי: עונה חמישית של משפחה חורגת – תכנית אימון בהנחיית אלון גל ופרק פולו-אפ על עונה שלישית. בהפקת כל-מיני הפקות, בעבור רשת ערוץ 2.

בימוי: אימא מחליפה, ארבעה פרקים בעונה שלישית. בהפקת קסטינה הפקות, בעבור קשת ערוץ 2.

rma010@gmail.com

צילום: מירב בסון