מלח הארץ – מסלול קולנוע

Like many Israelis after their military service, best friends Iris and Danna work illegally in the USA, chasing their dream of making quick money. On their last day, their boss, who is having an affair with Iris, seduces her into staying, offering her to be a manager for more money if she sells $2000 of products the following day. Iris decides to try for this goal at any price without telling Danna. Will their friendship survive in this world of lies and corruption?

איריס ודנה נסעו לעבוד בעגלות בארה”ב כדי להרוויח כסף לטיול שלהן בדרום אמריקה
הסרט עוקב אחר היום האחרון שלהן בעבודה.
בן, מנהל החברה הכריזמטי, שמנהל קשר מיני עם איריס, מפתה אותה לא לעזוב בכך שהוא מציע לה קידום למנהלת איזור- הרבה כסף, יותר כוח, ופחות עבודה.
בן מציב לה מטרה- אם תגיע למחרת לסכום של 2000$ מכירות, הוא יהפוך אותה למנהלת. איריס שנמצאת בצומת דרכים, לא מגלה לדנה על ההצעה, והולכת לנסות להרוויח מחר את הסכום . לפנינו נגלה עולם שבוחן את גבולות המוסר, חברות, תאווה והסתאבות.

צילום: מאיר ארד, עריכת הטריילר: אורית עובדיה, מוזיקה מקורית: יניב זיידמן בימוי: רוני בארי, מפיק שותף: טל דורות

הסרט השתתף בפסטיבל קולנוע דרום 2011, שם זכה בפרס הצילום הטוב ביותר, השתתף בפסטיבל ירושלים 2011 בתחרות הסטודנטים, וכן התקבל ל-פסטיבל קלרמונט פראנד בצרפת 2012. זכה בפרס התסריט בפסטיבל הסטודנטים של ת”א 2012, ובפרס הצילום בפסטיבל הסטודנטים של פיסק, צ’כיה. (בקפריסין- זכה בפרס המשחק. הסרט השתתף גם בפסטיבל הבינלאומי של אורלנדו, בפסטיבל הנשים בלוס אנג’לס, פסטיבל אגילר בספרד,סן פרנסיסקו)