סדרת הטלוויזיה הקומית ״רון״ עולה לשידור

ב-22.3 תעלה בערוץ יס קומדי וביס VOD סדרת הטלוויזיה הקומית ״רון״ אותה כתב, ביים ואף משחק בתפקיד הראשי, בוגר מסלול טלוויזיה בביה”ס לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר, רון פלדמן.

הסדרה פותחה כפרויקט גמר והופקה כפיילוט במסלול טלוויזיה על ידי רון ובהנחייתו של מודי בר-און, המרצה במסלול. “רון” זכתה בפרס ההפקה הטלוויזיונית בפסטיבל קולנוע דרום 2012.

זו פעם ראשונה ב-25 השנים האחרונות שפרויקט טלוויזיוני מבית ספר עובר ישר לתעשייה, המקרה הקודם והיחיד היה ״החמישייה הקמרית״.

הקומדיה החדשה מביאה את נקודת המבט הרעננה והמקורית של רון פלדמן על העולם. רון הוא בחור בן 33, שאפשר לטעון שלא עושה הרבה עם עצמו. במהלך הסדרה אנחנו רואים ש”לא עושה הרבה עם עצמו” הוא מונח יחסי, ושהדרמות והאירוניות הקטנות החבויות ביומיום, משאירות אותו עסוק למדי. רון הוא הילד שחזר מהודו ולא ידע מה הוא רוצה לעשות ובום טראח עברו עשר שנים. החיים מסמנים לרון שאם הוא לא רוצה לגמור כמו האנשים שהוא מסתכל עליהם, כדאי שיתחיל לזוז. רון מנסה למצוא עבודה, זה לא ממש עובד. גם חיי האהבה לא ממש חיים. הדירה שלו מתפוררת וההורים שלו יושבים לו על הפרצוף. ענת, בחורה גבוהה ומצחיקה שהוא פוגש, מנסה לעזור בתהליך ההתבגרות שלו אבל הוא מבחינתו מתחיל להתאהב בה. עכשיו, כשנראה שהכל מתחיל להתחבר, אנחנו מלווים אותו בדרך הבטוחה.. לאבדון.

עוד בסדרה שותפים בוגרי ספיר רבים, בינהם ענת אורן – יוצרת ותסריטאית ראשית בשיתוף עם רון, דן סחר – צלם הסדרה, ושחקני משנה רבים: אביתר חלימי, חן רוטמן, אושרית סרורסי, מיכל חג׳ג׳, יאנה לרנר.

הצילו שמישהו יעזור:

קניות בתחנת דלק:

לתקן מכשיר עתיק, מצחיק!