פוסט חדש

ףכגד,ףעחף,כגדע לחיךלחכגדיעכגדע ...
קראו עוד

אבני דרך

השנה המטורפת שעברה על ניר דבורצ'ין, בוגר מסלול טלוויזיה, מאז הקרנת הבכורה של סרטו "להפוך את האבנים" בפסטיבל דרום 2016, הסתיימה בשבוע שעבר בשיא משמח במיוחד – פרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הסטודנטים היוקרתית של דוקאביב. כמה ימים אחרי הזכייה העניק לנו ניר ראיון מיוחד ל"הזירה".

קראו עוד

בית הספר לאמנויות הקול והמסך תומך במאבק ליצירה מקורית

הפלטפורמות החדשות המופצות על גבי האינטרנט, כדוגמת סלקום  TV ופרטנר TV, אינן מחויבות כלל בהשקעה בהפקות מקור.

סלקום TV, בכשלוש שנות פעילות, השקיעה סכום זעום של 120,000 ₪ בלבד בפיתוחן של שלוש תכניות טלוויזיה - שלא יצאו לפועל.

מאז כניסת סלקום TV ופרטנר TV לשוק – היצירה המק...

קראו עוד

ספר חדש לפרופ’ ענר פרמינגר

תמונה של ענר פספר חדש, הנושא את השם הטעון והמסקרן "בין מסע אלונקות למגש הכסף", בא לעולם. מחברו הוא הבמאי, המרצה ואיש הסגל הבכיר והוותיק שלנו, פרופ' ענר פרמינגר. תשוקתו של ענר לקולנוע הדביקה ...

קראו עוד

בלי פחד – מיזם מלגות ומענקים ע״ש רונית אלקבץ

משפחת ישר אלקבץ ופסטיבל קולנוע דרום נרגשים להשיק קול קורא ראשון של מיזם "בלי פחד" - מיזם המלגות ומענקים ע"ש רונית אלקבץ. במסגרת הקול קורא יוענק מענק הפקה לסרט עלילתי ארוך בשיתוף קרן גשר לקולנוע רב תרבותי בסכום של עד 330000 אלף ₪.

זו זכות גדולה עבורנו להנציח את דרכה האמנותית של אלקבץ ולעורר לפעולה אמ...

קראו עוד

פסטיבל אינדינגב סוגר עשור

האירוע המוזיקלי האלטרנטיבי, שהפך עם השנים לאחד האירועים התרבותיים החשובים דרום (ובכלל!) הוא פרי יוזמה, הפקה וניהול של שני בוגרים ותיקים שלנו (ממסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע), מתן נויפלד ואסף בן דוד, שממשיכים להוביל את הפסטיבל גם השנה. והשנה יש לנו סיבה נוספת לפרגן - ישגב דותן, בוגר נוסף שלנו (גם כן של מסלול מוזיקה וסאונד), הוא המ...

קראו עוד

אושרית סרוסי בפריים טיים

אושרית סרוסי היא פצצת כשרון והומור שסיימה לא מזמן ללמוד אצלנו וכבר מככבת בפינה סאטירית-הומוריסטית אצל גיא זוהר בערוץ 10, תפקידי אורח ב"רון" ו"טלוויזיה מהעתיד". וזו, אנחנו בטוחים, רק ההתחלה :)

לינק לפינה של אושרית אצל גיא זוהר

...
קראו עוד

עונה שנייה ל”רון”

רון פלדמן הוא אחד הכשרונות הגדולים שצמחו בבית הספר שלנו. חוש ההומור המשובח, יכולת הכתיבה והמשחק וכל השאר, גרמו לרבים להשוות אותו עוד בזמן הלימודים לקומיקאי האמריקאי המעולה לואי סי. קיי. פרוייקט הגמר של פלדמן, "רון", היה פיילוט קורע מצחוק, שהפך תוך זמן קצר לסדרה ב-"יס", שרצה עונה שלמה לקול תשואות המבקרים (והקהל).

גם ב...

קראו עוד

שלל פרסים לבית הספר לאמנויות הקול והמסך בפסטיבל הקולנוע בירושלים

ברכות לבוגר בית הספר אופיר ראול גרייצר - שסרט הביכורים העלילתי שלו, "האופה מברלין" - זכה אמש בפרס העריכה היוקרתי וכן בפרס "החוויה היהודית" ע"ש ליה ון ליר.

ברכות גם לעורכת מיכל אופנהיים ולשאר יוצרי הסרט, ביניהם שני בוגרים נוספים שלנו - הצלם עומרי אלוני והמעצבת האמנותית יעל ביבלניק.

פרס מיוחד נוסף, על תרומה לת...

קראו עוד

“האופה מברלין” בפסטיבל קרלובי וארי ובפסטיבל ירושלים

סרט הבכורה של בוגר ביה"ס אופיר ראול גרייצר ״האופה מברלין״ התקבל לתחרות היוקרתית של פסטיבל קרלובי וארי. מי שלא מתכנן נסיעה לצ'כיה יוכל לצפות בסרט גם במסגרת התחרות הרשמית של פסטיבל ירושלים שיתקיים ב-13-23/07.

...
קראו עוד