מרצי מסלול טלוויזיה בחרו את הסדרות הכי ממכרות של 2016

כל כך הרבה סדרות נפלאות שודרו השנה, הבחירות היו קשות (ומאד מגוונות!). בכל זאת – מתוך כל ההיצע, בלטו  3 הסדרות האלה, שזכו כל אחת לתמיכה בלתי מסוייגת של שני מרצים:

1. טרנספרנט

2. ליל האירוע 

3. Stranger Things

הבחירות, כולל הנימוקים:

יעל קיים (במאית, מלמדת עיצוב הפיילוט): הוראס ופיט של לואי סי קיי, וגם מאוד נהנתי מעונה ג' של טרנספרנט!

ד״ר איתי חרל״פ (חוקר טלוויזיה, מלמד סמינר על טלוויזיה ותיאוריות טלוויזיוניות): אפשר לפצל את התשובה לסדרה הכי טובה ולסדרה הכי ממכרת?כי הכי טובה זאת העונה השניה של פשע אמריקאי והכי ממכרת? כנראה Stranger Things.

שפיר סרוסי (צלם, מורה לצילום) : סדרה שאהבתי היא Quarry, עוד תוצר פנטסטי של HBO .

יובל פרידמן (תסריטאי, מלמד את הבייבל הטלוויזיוני): ליל האירוע

מיכל אבירם (תסריטאית, חונכת פרויקטי גמר): The OA,  הנותרים

יובל גוז׳נסקי (במאי וחוקר טלוויזיה לילדים, מלמד פיתוח טלוויזיה לילדים ודוקו לילדים): אני אהבתי שתי סדרות בריטיות נהדרות: "יומן השומן" (My Mad Fat Diary) ואת "קטסטרופה"

ערן יחזקאל (עורך ומורה לעריכה): "ויקינגים" היא אחת מהסדרות הפחות מוכרות בטלוויזיה, אבל – כמו משחקי הכס, ללא ספק מי שצופה, מתמכר לתרבות המיוחדת של הויקינגים. (עונה רביעית בקרוב – ערוץ ההסטוריה)

ענת סלע ענבר (ראש המסלול): הסדרה שהכי הרשימה אותי הייתה ״ליל האירוע״. הסדרה שהכי הדביקה אותי למסך הייתה "Stranger Things״

קלאודיו שטרנברג (צלם ומורה לצילום): אני מאוד נהניתי  מהעונה הראשונה של "טרנספרנט"  "Transparent" , ומ"הגשר" עונה שלישית.

רני בלייר (במאי, יוצר וראש ביה״ס לאמנויות לתואר ראשון): שנה מצוינת של סדרות , סדרה שכבשה אותי הייתה ״הנעדרת״ של הבי בי סי