שלל פרסים לבית הספר לאמנויות הקול והמסך בפסטיבל הקולנוע בירושלים

ברכות לבוגר בית הספר אופיר ראול גרייצר - שסרט הביכורים העלילתי שלו, "האופה מברלין" - זכה אמש בפרס העריכה היוקרתי וכן בפרס "החוויה היהודית" ע"ש ליה ון ליר.

ברכות גם לעורכת מיכל אופנהיים ולשאר יוצרי הסרט, ביניהם שני בוגרים נוספים שלנו - הצלם עומרי אלוני והמעצבת האמנותית יעל ביבלניק.

פרס מיוחד נוסף, על תרומה לת...

קראו עוד

"האופה מברלין" בפסטיבל קרלובי וארי ובפסטיבל ירושלים

סרט הבכורה של בוגר ביה"ס אופיר ראול גרייצר ״האופה מברלין״ התקבל לתחרות היוקרתית של פסטיבל קרלובי וארי. מי שלא מתכנן נסיעה לצ'כיה יוכל לצפות בסרט גם במסגרת התחרות הרשמית של פסטיבל ירושלים שיתקיים ב-13-23/07.

...
קראו עוד

זכייה בפסטיבל שנחאי

"הלומים", סרטם של בוגרי ביה"ס ארז מזרחי וסהר שביט זכה בפסטיבל שנחאי היוקרתי בפרס השחקנית הטובה ביותר לשנת 2017 במסגרת תחרות ה- ANTA.

הסרט היה מועמד בתחרות בקטגוריות נוספות: פרס הסרט הטוב ביותר פרס הצילום ופרס השחקן הטוב ביותר

קראו עוד

אסא בן 13, סרטו של סלי אלמליך, זכה בפרס הסרט הטוב ביותר ע"ש מיקה אילון בפסטיבל קולנוע דרום

חבר השופטים נימק את בחירתו בסרט "ברגישות ובחפץ לב, במאי הסרט הזמין אותנו להיכנס לעולמו האינטימי ויצר עולם קולנועי מיוחד, מגובש, אותנטי, ריאליסטי ופואטי".

בפרס השני זכתה מניה לוזובסקי על הסרט "נשיקות בעברית",  ובפרס סרט האנימציה הטוב ביותר זכה הסרט "כתריאל" של רוני אשרניצקי, יוליה זאבט ונועה חן. ...

קראו עוד

הקרנה ב״שידורי קשת״ של 3 סרטי בוגרים שלנו

השבוע יוקרנו בשידורי קשת, הערוץ הכי נצפה בישראל, שלושה סרטי גמר של בית הספר שלנו: "קצות האצבעות" של ניצן פרבשטיין, "שאריות" של אור קרני, ו-"אישך תשוקתך" עטור הפרסים של נדב משעלי.
...
קראו עוד

משתפים פעולה עם התזמורת הקאמרית הישראלית

הסתיים סשן הקלטות עם התזמורת הקאמרית הישראלית, במהלכו הוקלטו שמונה פסקולים חדשים, שהולחנו על ידי סטודנטים של מסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע שלנו. את התוצאות אפשר יהיה לשמוע בפסטיבל דרום הקרוב, בפסקולי הסרטים, וכן בקונצרט חגיגי של התזמורת, שתבצע לייב את היצירות ביום ג', ה-13 ליוני, בשעה שש אחרה"צ באולם צהלולים בשדרות.

ב...

קראו עוד

זכייה ל״חולמים מבבילון״ במוסקבה

הסרט "החולמים מבבילון" של בוגר בית הספר רומן שמונוב זכה בפרס חביב הקהל בפסטיבל הקולנוע הדוקומנטרי של מוסקבה ...
קראו עוד

דוד דרעי, בוגר ותיק של בית הספר, זכה בפרס הבמאי ובפרס התחקיר בפסטיבל דוקאביב

דוד דרעי, בוגר ותיק ועטור פרסים של בית הספר (רק לפני חודשים ספורים זכתה הסדרה "אבודים" בבימויו בפרס האקדמיה) זכה בשני הפרסים היוקרתיים על סרטו הדוקומנטרי החדש ומכה הגלים "סאלח פה זה ארץ ישראל", שהשתתף בפסטיבל במסגרת התחרות הישראלית.

מנימוקי השופטים לפרס הבימוי - "פרס הבימוי מטעם ארגון המבקרים פיפרסקי מוענק השנה לבמ...

קראו עוד

פרס סרט הסטודנטים הטוב ביותר של דוקאביב הוענק ל "להפוך את האבנים"

הפרס, בסך 10,000 ש"ח, הוענק לסרט הגמר של ניר דבורצ'ין, בוגר מסלול טלוויזיה בבית הספר שלנו, על סרטו הדוקומנטרי "להפוך את האבנים"

נימוקי השופטים: "לעתים כוחה של אמנות הסיפור שוכן דווקא ביכולת לא לספר את הכל. הזוכה במקום הראשון מציג לנו דמות ייחודית, בודדה במדבר, במסעה היומי להפוך אבנים ואולי להשכין שלום בנפשה. בעבור עיצוב ...

קראו עוד

קול קורא – להמציא את ערד מחדש

...
קראו עוד