הפסטיבל הבינלאומי ה-19 לסרטי סטודנטים – קול קורא לתחרות ראשונה מסוגה

הפסטיבל הבינלאומי ה-19 לסרטי סטודנטים בשיתוף פעולה ראשון עם ׳כאן׳ - תאגיד השידור הישראלי, בקול קורא לתחרות ראשונה מסוגה, העוסקת בחופש הביטוי היצירתי.

בתקופה האחרונה השיח הציבורי התנהל רבות סביב מה מותר לבטא תחת המושג ״אמנות״ ומה פרובוקציה, אילו יצירות ואמירות יזכו לשבחים ואילו יתגלגלו לכותרת חריפה בעיתון ולהמון ...

קראו עוד

קול קורא – תחרות ראשונה מסוגה, העוסקת בחופש הביטוי היצירתי

הפסטיבל הבינלאומי ה-19 לסרטי סטודנטים בשיתוף פעולה ראשון עם ׳כאן׳ - תאגיד השידור הישראלי, בקול קורא לתחרות ראשונה מסוגה, העוסקת בחופש הביטוי היצירתי.

בתקופה האחרונה השיח הציבורי התנהל רבות סביב מה מותר לבטא תחת המושג ״אמנות״ ומה פרובוקציה, אילו יצירות ואמירות יזכו לשבחים ואילו יתגלגלו לכותרת חריפה בעיתון ולהמו...

קראו עוד

גיל מתקדם

ראיון מיוחד ל"הזירה" עם גיל גולן, בוגר שלנו שסרטו החדש , "דם חם" יוקרן בפסטיבל דוקאביב הקרוב.

גולן מדבר בראיון בפתיחות והומור על תהליך יצירת הסרט, מקורות ההשראה שלו, ואפילו משתף אותנו בסקופ על חיי המין החדשים שלו.

קראו עוד

סידרה חדשה ב"יס דוקו" למרצה בית הספר איציק לרנר

הסידרה, "מגידו", עוסקת בחיים מאחורי הסורגים של האסירים הבטחוניים בכלא הכי קשוח בארץ. הסידרה כבר מעוררת הדים, ואנחנו מצרפים כמה לינקים לכתבות וראיונות שהתפרסמו עליה בימים האחרונים:

ישראל היום

קראו עוד

"בין כראמנשה למיידנאק" של עמרי נג'אד בפסטיבל בהודו

טקסט: "בין כראמנשה למיידנאק" סרטו של עמרי נג'אד יוקרן בפסטיבל IFFC לסרטים קצרים בהודו בסוף החודש.

הסרט המוזיקלי מככב, לצידו של יונתן צ'רצ'י, כלי הנגינה הפרסי "טאר", שאת צליליו אפשר לשמוע בנעימת הנושא שחיבר עומרי מצרפי – בוגר שלנו.

...
קראו עוד

מהלימודים לתעשיה

שני סרטים של בוגרי בית הספר נבחרו למסגרות הרשמיות של "דוקאביב"!

"להפוך את האבנים" המדברי המהורהר של ניר דבורצ'ין יתחרה במסגרת סרטי הסטודנטים, ואילו "דם חם", סרטו של גיל גולן על מנהיגת המהפכה הטבעונית בארץ, יוקרן במסגרת פנורמה.

עוד ישתתפו בתחרות הרשמית בפסטיבל "סלאח, פה זה ארץ ישראל", סרטו המטלטל על עיירות ה...

קראו עוד

בוגר ומרצים בין הזוכים בפרסי האקדמיה

ברכות למרצי מסלול טלוויזיה גידי יהושע (עורך גלילאו) ולרועי עוז (עורך 'דה וויס') על הזכיות של הסדרות שערכו בפרס האקדמיה.

ברכות גם לבוגר הותיק ועטור הפרסים דוד דרעי, שביים את הסידרה "אבודים" שזכתה אף היא. את הסידרה הלחין יונתן בר גיורא, מרצה מסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע.

...
קראו עוד

"כיסופים" של מיכל חג'ג' זכה בפרס בפסטיבל סינקווסט

הישג בינלאומי מרשים לבית הספר - "כיסופים"- סרטה הקומי הנוגע ללב של מיכל חג'ג', זכה לפני שעות אחדות בפרס סרט הסטודנטים הקצר הטוב ביותר - בפסטיבל CINEQUEST שבסן חוזה - קליפורניה.

שותפים לזכייה מלבד Michal Hajaj הבמאית:

הפקה: ...

קראו עוד

עבריה" של סיגלית בנאי בסוזן דלל"

מרצת בית הספר - סיגלית בנאי - מעלה ביום שלישי הבא את המופע עטור השבחים שלה "עבריה" במרכז ענבל שבסוזן דלל. על עריכת הסאונד של המופע חתומה מיכל גדעון, בוגרת מצטיינת של מסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע.

איבנט בפייסבוק

...
קראו עוד

בוגר בית הספר, ג'ק פאבר, בסדנת בימוי בקובה

בוגר בית הספר, ג'ק פאבר, שזכה לפני שנה בפרס הראשון (ובפרס חביב הקהל!) בחממת טורינו, התקבל לסדנת בימוי יוקרתית בקובה – בהנחיית וורנר הרצוג, לא פחות. פאבר הוא הנציג הישראלי היחיד בסדנה. הפרוייקט של פאבר שעומד בבסיס כל ההישגים האלה הוא סרטו המתוכנן "א א" (בהפקת Ewa Puszczynska – שחתומה כמפיקה על זוכה האוסקר "אידה" הפולני) – מבט אמיץ על ה...

קראו עוד