בלי פחד – מיזם מלגות ומענקים ע״ש רונית אלקבץ

משפחת ישר אלקבץ ופסטיבל קולנוע דרום נרגשים להשיק קול קורא ראשון של מיזם "בלי פחד" - מיזם המלגות ומענקים ע"ש רונית אלקבץ. במסגרת הקול קורא יוענק מענק הפקה לסרט עלילתי ארוך בשיתוף קרן גשר לקולנוע רב תרבותי בסכום של עד 330000 אלף ₪.

זו זכות גדולה עבורנו להנציח את דרכה האמנותית של אלקבץ ולעורר לפעולה אמ...

קראו עוד

פסטיבל אינדינגב סוגר עשור

האירוע המוזיקלי האלטרנטיבי, שהפך עם השנים לאחד האירועים התרבותיים החשובים דרום (ובכלל!) הוא פרי יוזמה, הפקה וניהול של שני בוגרים ותיקים שלנו (ממסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע), מתן נויפלד ואסף בן דוד, שממשיכים להוביל את הפסטיבל גם השנה. והשנה יש לנו סיבה נוספת לפרגן - ישגב דותן, בוגר נוסף שלנו (גם כן של מסלול מוזיקה וסאונד), הוא המ...

קראו עוד

אושרית סרוסי בפריים טיים

אושרית סרוסי היא פצצת כשרון והומור שסיימה לא מזמן ללמוד אצלנו וכבר מככבת בפינה סאטירית-הומוריסטית אצל גיא זוהר בערוץ 10, תפקידי אורח ב"רון" ו"טלוויזיה מהעתיד". וזו, אנחנו בטוחים, רק ההתחלה :)

לינק לפינה של אושרית אצל גיא זוהר

...
קראו עוד

עונה שנייה ל"רון"

רון פלדמן הוא אחד הכשרונות הגדולים שצמחו בבית הספר שלנו. חוש ההומור המשובח, יכולת הכתיבה והמשחק וכל השאר, גרמו לרבים להשוות אותו עוד בזמן הלימודים לקומיקאי האמריקאי המעולה לואי סי. קיי. פרוייקט הגמר של פלדמן, "רון", היה פיילוט קורע מצחוק, שהפך תוך זמן קצר לסדרה ב-"יס", שרצה עונה שלמה לקול תשואות המבקרים (והקהל).

גם ב...

קראו עוד

שלל פרסים לבית הספר לאמנויות הקול והמסך בפסטיבל הקולנוע בירושלים

ברכות לבוגר בית הספר אופיר ראול גרייצר - שסרט הביכורים העלילתי שלו, "האופה מברלין" - זכה אמש בפרס העריכה היוקרתי וכן בפרס "החוויה היהודית" ע"ש ליה ון ליר.

ברכות גם לעורכת מיכל אופנהיים ולשאר יוצרי הסרט, ביניהם שני בוגרים נוספים שלנו - הצלם עומרי אלוני והמעצבת האמנותית יעל ביבלניק.

פרס מיוחד נוסף, על תרומה לת...

קראו עוד

"האופה מברלין" בפסטיבל קרלובי וארי ובפסטיבל ירושלים

סרט הבכורה של בוגר ביה"ס אופיר ראול גרייצר ״האופה מברלין״ התקבל לתחרות היוקרתית של פסטיבל קרלובי וארי. מי שלא מתכנן נסיעה לצ'כיה יוכל לצפות בסרט גם במסגרת התחרות הרשמית של פסטיבל ירושלים שיתקיים ב-13-23/07.

...
קראו עוד

זכייה בפסטיבל שנחאי

"הלומים", סרטם של בוגרי ביה"ס ארז מזרחי וסהר שביט זכה בפסטיבל שנחאי היוקרתי בפרס השחקנית הטובה ביותר לשנת 2017 במסגרת תחרות ה- ANTA.

הסרט היה מועמד בתחרות בקטגוריות נוספות: פרס הסרט הטוב ביותר פרס הצילום ופרס השחקן הטוב ביותר

קראו עוד

אסא בן 13, סרטו של סלי אלמליך, זכה בפרס הסרט הטוב ביותר ע"ש מיקה אילון בפסטיבל קולנוע דרום

חבר השופטים נימק את בחירתו בסרט "ברגישות ובחפץ לב, במאי הסרט הזמין אותנו להיכנס לעולמו האינטימי ויצר עולם קולנועי מיוחד, מגובש, אותנטי, ריאליסטי ופואטי".

בפרס השני זכתה מניה לוזובסקי על הסרט "נשיקות בעברית",  ובפרס סרט האנימציה הטוב ביותר זכה הסרט "כתריאל" של רוני אשרניצקי, יוליה זאבט ונועה חן. ...

קראו עוד

הקרנה ב״שידורי קשת״ של 3 סרטי בוגרים שלנו

השבוע יוקרנו בשידורי קשת, הערוץ הכי נצפה בישראל, שלושה סרטי גמר של בית הספר שלנו: "קצות האצבעות" של ניצן פרבשטיין, "שאריות" של אור קרני, ו-"אישך תשוקתך" עטור הפרסים של נדב משעלי.
...
קראו עוד

משתפים פעולה עם התזמורת הקאמרית הישראלית

הסתיים סשן הקלטות עם התזמורת הקאמרית הישראלית, במהלכו הוקלטו שמונה פסקולים חדשים, שהולחנו על ידי סטודנטים של מסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע שלנו. את התוצאות אפשר יהיה לשמוע בפסטיבל דרום הקרוב, בפסקולי הסרטים, וכן בקונצרט חגיגי של התזמורת, שתבצע לייב את היצירות ביום ג', ה-13 ליוני, בשעה שש אחרה"צ באולם צהלולים בשדרות.

ב...

קראו עוד