הקרנה ב״שידורי קשת״ של 3 סרטי בוגרים שלנו

השבוע יוקרנו בשידורי קשת, הערוץ הכי נצפה בישראל, שלושה סרטי גמר של בית הספר שלנו: "קצות האצבעות" של ניצן פרבשטיין, "שאריות" של אור קרני, ו-"אישך תשוקתך" עטור הפרסים של נדב משעלי.
...
קראו עוד

משתפים פעולה עם התזמורת הקאמרית הישראלית

הסתיים סשן הקלטות עם התזמורת הקאמרית הישראלית, במהלכו הוקלטו שמונה פסקולים חדשים, שהולחנו על ידי סטודנטים של מסלול מוזיקה וסאונד לקולנוע שלנו. את התוצאות אפשר יהיה לשמוע בפסטיבל דרום הקרוב, בפסקולי הסרטים, וכן בקונצרט חגיגי של התזמורת, שתבצע לייב את היצירות ביום ג', ה-13 ליוני, בשעה שש אחרה"צ באולם צהלולים בשדרות.

ב...

קראו עוד

זכייה ל״חולמים מבבילון״ במוסקבה

הסרט "החולמים מבבילון" של בוגר בית הספר רומן שמונוב זכה בפרס חביב הקהל בפסטיבל הקולנוע הדוקומנטרי של מוסקבה ...
קראו עוד

דוד דרעי, בוגר ותיק של בית הספר, זכה בפרס הבמאי ובפרס התחקיר בפסטיבל דוקאביב

דוד דרעי, בוגר ותיק ועטור פרסים של בית הספר (רק לפני חודשים ספורים זכתה הסדרה "אבודים" בבימויו בפרס האקדמיה) זכה בשני הפרסים היוקרתיים על סרטו הדוקומנטרי החדש ומכה הגלים "סאלח פה זה ארץ ישראל", שהשתתף בפסטיבל במסגרת התחרות הישראלית.

מנימוקי השופטים לפרס הבימוי - "פרס הבימוי מטעם ארגון המבקרים פיפרסקי מוענק השנה לבמ...

קראו עוד

פרס סרט הסטודנטים הטוב ביותר של דוקאביב הוענק ל "להפוך את האבנים"

הפרס, בסך 10,000 ש"ח, הוענק לסרט הגמר של ניר דבורצ'ין, בוגר מסלול טלוויזיה בבית הספר שלנו, על סרטו הדוקומנטרי "להפוך את האבנים"

נימוקי השופטים: "לעתים כוחה של אמנות הסיפור שוכן דווקא ביכולת לא לספר את הכל. הזוכה במקום הראשון מציג לנו דמות ייחודית, בודדה במדבר, במסעה היומי להפוך אבנים ואולי להשכין שלום בנפשה. בעבור עיצוב ...

קראו עוד

קול קורא – להמציא את ערד מחדש

...
קראו עוד

הפסטיבל הבינלאומי ה-19 לסרטי סטודנטים – קול קורא לתחרות ראשונה מסוגה

הפסטיבל הבינלאומי ה-19 לסרטי סטודנטים בשיתוף פעולה ראשון עם ׳כאן׳ - תאגיד השידור הישראלי, בקול קורא לתחרות ראשונה מסוגה, העוסקת בחופש הביטוי היצירתי.

בתקופה האחרונה השיח הציבורי התנהל רבות סביב מה מותר לבטא תחת המושג ״אמנות״ ומה פרובוקציה, אילו יצירות ואמירות יזכו לשבחים ואילו יתגלגלו לכותרת חריפה בעיתון ולהמון ...

קראו עוד

קול קורא – תחרות ראשונה מסוגה, העוסקת בחופש הביטוי היצירתי

הפסטיבל הבינלאומי ה-19 לסרטי סטודנטים בשיתוף פעולה ראשון עם ׳כאן׳ - תאגיד השידור הישראלי, בקול קורא לתחרות ראשונה מסוגה, העוסקת בחופש הביטוי היצירתי.

בתקופה האחרונה השיח הציבורי התנהל רבות סביב מה מותר לבטא תחת המושג ״אמנות״ ומה פרובוקציה, אילו יצירות ואמירות יזכו לשבחים ואילו יתגלגלו לכותרת חריפה בעיתון ולהמו...

קראו עוד

גיל מתקדם

ראיון מיוחד ל"הזירה" עם גיל גולן, בוגר שלנו שסרטו החדש , "דם חם" יוקרן בפסטיבל דוקאביב הקרוב.

גולן מדבר בראיון בפתיחות והומור על תהליך יצירת הסרט, מקורות ההשראה שלו, ואפילו משתף אותנו בסקופ על חיי המין החדשים שלו.

קראו עוד

סידרה חדשה ב"יס דוקו" למרצה בית הספר איציק לרנר

הסידרה, "מגידו", עוסקת בחיים מאחורי הסורגים של האסירים הבטחוניים בכלא הכי קשוח בארץ. הסידרה כבר מעוררת הדים, ואנחנו מצרפים כמה לינקים לכתבות וראיונות שהתפרסמו עליה בימים האחרונים:

ישראל היום

קראו עוד